Siyah Maske ve Cilde Faydaları

siyah-nokta-maskesi

Günümüz dünyasında cilt bakımı gerçek bir mücadele hali almış durumda. Çevre kirliliği ve stresli modern hayat, cildimizi kötü açıdan etkiliyor. İnsanlar pek çok cilt bakım malzemesi kullanmak zorunda kalıyor ; olan sorunu örtmek için bir krem, önceki sorunları halletmek için başka krem ve gelecekte karşılaşılabilecek sorunlar için de başka bir krem. Peki tüm bu krem kaosundan kurtulmak tek bir ürünle mümkün mü ?

Burada siyah peel off maskeleri devreye giriyor. Siyah maske ölü derinizi temizleyerek, cildinizin nefes almasını, gençleşmesini sağlar.

cilt-bakimi-maskesi

Siyah Maskenin Faydaları

Ölü Ciltten ve Kirden Kurtulmanızı Sağlar

Temiz cilt, sağlıklı cilttir. Peel off maskeleri cildinizin en üstündeki ölü deriyi arındırır ve onunla birlikte içindeki pislikten de kurtulur. Peel off maskesi kuruduğunda onu soyup, maskedeki küçük partikülleri ve cildinizdeki değişimi farkedersiniz.

Cildinizi Gençleştirir

Siyah nokta sorunlarıyla başınız dertteyse siyah maske tam size göredir. Gözeneklerin açılması ve siyah noktaların giderilmesiyle cildiniz nefes alacak ve daha genç görünecektir. Kullandığınız maskenin vitaminlerle güçlendirilmiş biomineral içeriği cildinize nüfuz edecek ve onu besleyecektir. Bu da daha genç ve güzel görünmenizi sağlayacak.

Cildinizdeki Yağı Dengeler

Siyah Maske cildinizi temizlerken aynı zamanda, yüzünüze sinmiş yağı ve onun getirdiği kötü parlaklıktan da kurtulmanızı sağlar. Ve bunu yaparken vücudu nemlendirir yani cilt kuruluğuyla ilgili bir probleminiz olmaz.

Cildinizi Nemlendirir

Bunu bilmiyor olabilirsiniz ama eğer cildiniz kirliyse veya çok fazla gözenek, ölü deri varsa nemlendiriciniz yüzünüzü etkilemiyor olabilir. Ve yüzünüzü nemlendirmemek, susuz bırakmak onun daha hızlı yaşlanmasına neden olacaktır.

Siyah maske sayesinde cildiniz arınacak ve nemlenecektir. Diğer kullandığınız cilt bakım malzemelerinin daha fazla etki etmesini sağlayacaktır.

 

Siyah Maskenin İçindekiler

Siyah Maske zengin biomineral içeriğe sahiptir.

Bu içerik doğal polifenoller, çinko, molibden, kalsiyum, potasyum mineralleri ve suda çözünen vitaminlerden oluşmaktadır.

Siyah Maskenin Kullanımı

  • Siyah maskenin kullanımı oldukça basit ve pratiktir.
  • Öncelikle yüzünüzü ılık su ile yıkayıp kurulayınız.
  • Ardından maskeyi cildinize uygulayın.
  • Dairesel ve yuvarlak hareketlerle yüzünüzün tamamını ve boynunuzu kaplamasını sağlayın.
  • 15 – 20 dakika kurumasını bekledikten sonra maskeyi soyarak çıkartınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat