Saç Bakımı İçin Sadece Saç Serumu Etkili Midir?

saç bakımı

Kadın veya erkek fark etmeksizin gün içerisinde saçlarımızı omuzlarımızdan toplamak hemen hemen herkesi sinir eder. Özellikle de metropollerde yaşıyorsanız hava kirliliğinden dolayı saçlarınız gereğinden fazla kurur ve dökülür. Bunun önüne geçebilmek için saç bakımı alternatiflerle desteklenmelidir. Tam olarak bu noktada da Luis Bien saç bakım serumunu alternatiflerimize almamız gerekir.

Luis Bien Saç Bakım Serumu Nedir?

İçeriği  hint yağı, serum, susam yağı ve sızma zeytin yağı gibi tamamen doğada bulunan bileşenlere dayanan saç serumu düzenli kullanımda etkin sonuçlar almanıza yardımcı oluyor. Serum saçın doğal maddesi olan keratin ile de içerik olarak destekleniyor.

Kullanımı da diğer saç bakımı ürünlerine benzeyen serum kuru ve temiz saça uygulanıyor. Avucunuza yaklaşık on miligram kadar serumu döküyorsunuz ve saç diplerinize masaj yaparak uyguluyorsunuz. İsterseniz ortalama bir saat bekletip ılık su ile yıkayın isterseniz de gece yatmadan önce uygulayıp sabaha kadar bekletin. Hoş kokusu size aynı zaman da güzel bir uyku keyfi yaşatacaktır.

saç bakımı

Kimler Kullanır?

Kuru saçlara sahip ya da sürekli saç dökülmesi şikayetinde bulunanlar, ince saç tellerini korumak ve güçlendirmek isteyenler yada saçlarının bakımı ve parlaklığı ile gözleri direk üzerine seçmek isteyenler serumu gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Saç dökülmesini engelleyerek yeni çıkan saçları da koruyan serum aynı zamanda sizi güneşin zararlı ışınlarından da koruyacaktır.

Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Parlak ve canlı saçlara sahip olmak için herkesin uygulaması gereken yöntemler vardır. Bunlardan ilki her hafta düzenli olarak saç bakımını yapmaktır. Bu sebeple gerekli olan tüm yağları karıştırmanıza gerek bırakmayan Luis Bien Saç Serumu parlak saçlar a sahip olmanızı sağlayacak tüm yağları içeriğinde barındırıyor. Size ise sadece bu serumu saçlarınıza uygulamak kalıyor.

saç bakımı

 

Saç Uzatmanın Formülü Nedir?

Saç bakımı ve güzelliği de vücudumuzdaki her bölgede olduğu gibi beslenme düzenimizle yakından ilgilidir. Yeterli protein tüketmek özellikle saçlarımız için olmazsa olmazlar arasındadır. Yoğun stres ve uyku düzeni problemi aynı zamanda saçlarımızın yavaş uzamasına sebep olan sorunlardandır. Bu sorunlardan kaynaklı vücudumuzda azalan vitaminleri saç bakımıyla tekrar saçlarımıza kazandırmamız gerekir. Luis Bien Saç Bakım Serumunun vitaminlerle desteklenmiş içeriği sizlere saçlarınızı uzatmanın kapısını aralıyor.

 

Saç Gürleştirmek İçin Ne Yapılır?

Boya,röfle,maşa,düzleştirici derken bir bakmışız saçlarımız kırılmış ve bakımsız bir görünüme bürünmüş. Ayrıca boyalar veya kalıcı yaptırılan dalgalarla saçlarımıza uyguladığımız kimyasallar da saçlarımızı inceltmeye başlamış. Tüm bu sorunlar yaşandıktan sonra saç bakımına özen göstermeye başlayan kadınlar ise korkmasınlar. Çünkü Luis Bien Saç Serumu saç köklerinizi besleyerek kökten itibaren saçlarınızın gürleşmesini sağlıyor.

Saç Kırıkları Nasıl Onarılır?saç bakımı

Saçların nemini kaybetmesi sonucu oluşan kırıklar saçlarda tiftik tiftik ve bakımsız bir görüntü oluşturduğu için hiç bir kadın saçında kırık olmasını istemez. Bunun için de kırıklar oluşmadan önce önlem alınmalı ve bu önlemin su tüketimi ve beslenme düzeniyle başladığını hatırlatmak gerekir. Tüm bunlardan sonra saçlarınızın kırılmasını engellemek için bakım ürünleri kullanılmalıdır. Saçların nem dengesini kaybetmemesi için vitaminler ve yağlar ile saça takviye yapılması gerekir ve Luis Bien Saç Serumu da tam olarak bu ihtiyaçtan doğmuştur. Herba Sterol complex, keratin ve yağlardan oluşan serum saçlarınızın nemini koruyarak kırılmasını engellemeye yardımcı olacaktır.

Kullanıcıların Yorumları Ne Yönde?

Eğer saç serumuna göz attıysanız muhakkak yorumları da merak edeceksiniz. Aşağıdaki yorumlar da belki kafanızdaki fikrin netleşmesine yardımcı olur.

Aylin Kabataş

Küçüklüğümden beri pırasa saçlaydım. İnce saç tellerim yüzünden de saçım hiç hacimli durmazdı. İşe yarar mı yaramaz mı kestiremedim ama yine de aldım. İyi ki de almışım saçlarım yavaş yavaş gürleşmeye başladı 🙂

Gülbahar Arı

Serumu internetten aldığım gibi elime ulaştı diyebilirim. Mat olan saçlarım o kadar güzel parlıyor ki ayna da sadece saçıma bakıyorum 😀

Hatice Şenalp

Kokusuna bayıldığım serum. Saç dökülmesi sorunumu kısa sürede çözdü ve iyi ki almışım dedim.

Gamze Doğan

Saçlarım zaten ince telliydi üzerine bir de dökülünce hemen bişeyler yapmam gerek diyip bu serumu aldım. Allaha şükür şu an dökülmesi durdu ve parlamaya başladı saçlarım. O yüzden herkese tavsiye ettiğim saç bakım serumu 🙂

Ekrem Kırklı

Eşim kullanırken şöyle bir deneyeyim yaa diyip harbi saç dökülmesini durduruyormuş be dediğim serum. Artık ikişer tane alıyoruz 😀

Aysel Zeybek

Saçlarım çok uzun ve kırıklarını aldırsam bile istediğim gibi görünmüyordu. Bir iki kere denedikten sonra çevremdekiler söyledi saçların ne kadar güzelleşti diye. Acaba sadece kendime saklasam mı dedim ama sonrasında tavsiye ettim 🙂

Gülşah Aydın

Ben saçlarım konusunda gidenler gitti kalan sağlar bizimdir derken üzerine saçlarımın çıkmasını sağlayan serum. Teşekkürler luis bien.

Ezgi İlik

O güzel kokusuyla beni mest eden serum. Sürdüğünüz anda saçlarınızın yumuşadığını ve sonrasında çok rahat tarandığı fark edersiniz.

Hülya Kartepe

Kokusu çok güzel ve çok güzel besliyo saçı ben tüm gece bekletip sabah duş alıyorum pamuk gibi oldu saçlarım

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat