Kaş ve Kirpik Serumu İçin Kullanıcı Yorumları

kas-kirpik-serumu

Hızlı yaşamla birlikte trendlerinde hızla değiştiği günümüz dünyasında artık kalın kaş ve kirpik moda. Peki ince kaş ve kirpik yapısı taşıyan kadınlarımız ne yapacak? Ya güzellik salonlarında kimyasal işlemler yaptıracaklar ya da makyajla kaşlarını kendileri tasarlayacaklar.İşte bu gibi işlemlerle hiç uğraşmadan kaş ve kirpiklerinizi gürleştiren serum da Luis Bien’den geliyor.

kaş ve kirpik

Luis Bien Kaş ve Kirpik Serumu Nedir?

Kaş ve kirpiklerinize rahatça uygulayabileceğiniz “Luis Bien Kaş ve Kirpik Serumu” nun içeriğinde herbal complex ,e vitamini, hint yağı, susam yağı ve badem yağı bulunur. Yani tamamen doğada bulunan materyalleri kullanan bu serum cildinizle uyum içinde olacaktır.

Ünlü güzellik uzmanlarının da kullandığı serum, kullanımından kısa süre sonra kaş ve kirpiklerinizin gürleşmesine ve sıklaşmasına yardımcı olacaktır. Kıl köklerini besleyerek kaş ve kirpiklerinizi canlandıran serum aynı zamanda kaş ve kirpiklerinizin sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olacaktır.

Seyrek kaş yapısına sahip olan ve bunun için doğal yollara başvurmak isteyenler ile her gün eline kaş veya kirpiğinin bir kısmının gelmesinden artık rahatsız olanlar rahatça kullanabilirler.

kas-kirpik-serumu

Peki Nasıl Kullanılır?

Geceleri temiz ve kuru olan kaş ve kirpiklerinize uygulayacağınız serumu kutu içerisindeki plastik kaba bir damla kadar damlatıyorsunuz. Yine kutuda bulunan pamuklu çubuğu damlattığınız seruma batırıyorsunuz. Bu çubuk yardımıyla serumu kaş ve ya kirpiklerinize dıştan içe doğru uyguluyorsunuz.

Kaş ve Kirpik Gürleştirme Nasıl Gerçekleşir?

Kaş ve kirpik uzatmak için bir çok yöntem denense de her deneme başarılı sonuç vermiyor maalesef ki. Bu kısımda ise Luis Bien kaş ve kirpik serumu devreye giriyor. Ünlü kaş ve kirpik dizayncılarının da kullandığı Luis Bien kaş ve kirpik serumunun etkileri düzenli kullanımda kendisini gösteriyor.

 

Kaş Çıkarma ve Kalınlaştırma için Yöntemler Nelerdir?

Özellikle son dönemlerde kalın kaşın moda olmasıyla birlikte kaş gürleştirmek için yeni yeni yöntemler denenmeye başlandı. Fakat çoğu kadının ortak noktası, tamamen doğal ürünler kullanarak kaşların çıkmasını sağlamak ve kalınlaştırmaktır.

Bu yüzden tamamen doğal ürünlerden oluşan Luis Bien kaş ve kirpik serumunu kullanırken aynı zaman da lifli gıdalar tüketerek bol bol su içmeniz kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

kaş ve kirpik
‘Özellikle son dönemlerde kalın kaşın moda olmasıyla birlikte kaş gürleştirmek için yeni yeni yöntemler denenmeye başlandı. Fakat çoğu kadının ortak noktası, tamamen doğal ürünler kullanarak kaşların çıkmasını sağlamak ve kalınlaştırmaktır.’

Luis Bien Kaş ve Kirpik Serumunu Kullananlar Nasıl Yorumlarda Bulunmuşlar?

Kullananlar neler demişler, nasıl sonuçlar almışlar bilmek isterseniz yorumları okuyabilirsiniz.

Deniz Gürbüz

İnanılmaz bir ürün. Kaşlarım kısa kısa ve boşlukluydu. Bu ürünü kullandığımdan beri kaşlarım hızla çıkmaya başladı ve boşluklu yerler doluyor. Benim için muhteşem bir ürün oldu tavsiye ederim.

Çiğdem Sevil

Ben bu ürün hem kaşlarıma hem kirpiklerime kullandım. İkisi de seyrekti ve sürekli dökülüyorlardı. Birçok şey de denedim hatta susam yağı iyi gelir dediler bir sürü şey söylediler her denileni de uyguladım ama hiç biri bu kadar iyi gelmemişti. Şu an dökülmeleri durdu. Yavaş yavaş yenileri de çıkmaya başladı 😀

Simge Ertaş

Arkadaşlar benim kaşlarım veya kirpiklerim öyle aman aman seyrek değiller ama cansız duruyorlardı. Canlandırıcı içeriği var diye aldım ve gerçekten de öyle kaşlarım parlamaya başladı.

Sena Bilgin

Benim favori ürünüm bu arkadaşlar. Ben öyle güzellik salonlarına gidip yapılan işlemlere fazla fazla paralar vermek istemediğim için denedim. Kirpiklerim rimelle bile belli olmuyordu. Sürekli kullanmamın sonuçlarını da aldım. Şu an kirpiklerim var en azından 🙂

Yasemin Öztürk

Benim kaşlarım inanılmaz azdı. Hatta kuaför ustura vurarak düzelebileceğini söylediği için her hafta kuaföre gittim. Ama kuaförde harcadığım zamana yazıkmış. Arkadaşımın önermesiyle aldım ve sonuçtan inanılmaz memnunum.

Esra Ergen

Arkadaşlar gözüm kapalı önerdiğim bir ürün. Şikayetiniz yok fakat özel bakım yapmak istiyorsanız bile kullanabilirsiniz.

Nurten Akça

Yani benim kaşlarım o kadar seyrek değildi ama aralardaki boşlukları ben görebiliyordum. Kuaförüme sordum acaba neler yapılabilir diye. Bana bu ürünü tavsiye etti. Gözle görülür farkı da anlıyorsunuz.

Buse Tokgöz

Ben sürekli takma kirpik kullanan birisi olarak söylüyorum 😀 eğer kirpiklerinizin gürleşmesini istiyorsanız kullanın. En azından kirpiğin düştü yok takamadım derdiniz olmuyor 😀

Esma Çaycı

Benim kaşlarım çok azdı ve üzerine sarı olduğu için de hiç belli olmuyordu. Ürünü kullandıktan sonra kaşlarım çıktı hala sarı olsalar bile belli olmaya başladılar.

Sevgi Taşdemir

Kaşlarıma kullanmadım ama kirpikler için mükemmel bir ürün. Pratik olduğu için de kullanmaya üşenmiyorsunuz. Ben kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra kirpiklerimin dökülmesi geçti şimdi yenilerinin çıkmasını bekliyorum 🙂

Arzu Akın

Kaşlarıma da  kirpiklerime de kullandığım bir ürün. Çok kaşlarım ve kirpiklerimin uzamasının yanında çokta düzgün duruyorlar.

Ayça Sakin

Gerçekten iyi ki çıkmış bu ürün diyorum. Kaşlarımın seyrekliği geçmeye başladı bile. Sürdüğünüz zaman da sanki kirpik ve kaş dipleriniz dinlenmiş gibi hissediyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat