Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu ve Kullanıcı Yorumları

aktif-karbon-dis-temizleme-tozu

Luis Bien Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu ile  bembeyaz gülüşlere kolayca kavuşmanızı sağlıyor. Gün içerisindeki yemek,çay v.b ritüellerle sararan dişlerinizden kurtularak,sağlıklı bembeyaz dişlere sahip olmak istemez misiniz?

Siz de dişlerinizin çok sararmasından yakınıyor musunuz? Rahatça doyasıya özgüvenli gülüşlere sahip olmak mı istiyorsunuz?  Luis Bien,Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu ile tüm bu beklentilerinize cevap veriyor!
Nasıl mı?  İşte böyle,

aktif-karbon-dis-beyazlatma-tozu0007

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Nedir?

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu içeriğindeki %100 Hindistan Yağı,aktif kömürü,xylitol ve menthol karışımı sayesinde dişlerinizi beyazlatarak sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Üstelik bu formül tamamen bitkisel ve doğal. Bu nedenle de dişlerinize her hangi bir zararı yok.

Luis Bien Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu içeriğindeki aktif kömürü sayesinde dişlerinizi kesin olarak beyazlatır,xylitol ve menthol ise nefesinize ferahlık verir .Özgüvensiz olmanıza yol açan sarı dişlerinizden ve kötü kokan nefesinizden kurtulmak Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu’yla artık çok kolay!       

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu     

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Ne İşe Yarar?

Gün içerisinde yemek,çay,sigara v.b ritüeller sonrası dişlerimizde tartar ve plak oluşumu başlar. Bu da dişlerimizin doğal görünümünden uzaklaşarak sararmasına,kötü bir görünüme sahip olmasına neden olur. Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu ise %100 doğal formülüyle dişlerinizi beyazlatarak beyaz ve sağlıklı dişlere sahip olmanızı sağlar.

Doğal Diş Beyazlatma Nasıl Olur?

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu içeriğindeki aktif kömür dişlerinize kesin olarak beyaz ve sağlıklı bir görünüm verir ayrıca içeriğindeki menthol ve xylitol de nefesinizi ferahlatır,ağız kokunuzu yok eder. Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu sizlere hem bembeyaz gülüşler hem de temiz bir nefes vaad ediyor.

 

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu                         Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu ;         Öncesi/Sonrası                     

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Kimler, Nasıl Kullanır?

Luis Bien uzmanları Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu’nu,gün içerisindeki yeme içme aktiviteleriniz sonrası dişlerinizde oluşan tartar ve plaklar nedeniyle sararan dişlerinizi hızlı bir şekilde beyazlatması için tasarladı.aktif-karbon-dis-temizleme-tozu

Artık diş hekimlerine gidip uzun süre diş beyazlatma için uğraşmanıza,yoğun iş temponuzdan bir de diş beyazlatmaya vakit ayırmanıza gerek kalmayacak. Çünkü Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu kısa yoldan hızlı bir şekilde dişlerinizi beyazlatır,bembeyaz gülüşlere kavuşmanızı sağlar!

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu’nu diş fırçanıza az bir miktar olacak şekilde sıkın. Daha sonrasında 3 dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. Bu süre sonunda ağzınızı suyla iyice çalkalayın. İstediğiniz beyazlığa kavuşana kadar günde iki defa bu işlemi uygulayabilirsiniz. İstediğiniz sonuca ulaştıktan sonra gün aşırı kullanmanız yeterli olacaktır.

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Neden Farklıdır?

Aktif Karbon Diş Temizleme tozu neden mi farklı? Çünkü artık sık sık dişçiye gidip “dişim sarardı temizler misin”demenize gerek yok. Ayrıca biliyor musunuz bilmiyoruz ama,sık sık diş temizletmek diş minelerine zarar veriyor. En fazla bu işlemi senede bir defa yapmanız gerekiyor.

Aktif Karbon Diş Temizleme tozu sizi sık sık diş temizletme derdinden kurtarıyor. Ayrıca bu karışımın sağlığınıza da hiçbir zararı yok çünkü her Luis Bien ürünü gibi uzman denetiminden titizlikle geçti ve %100 sağlıklı…

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Kullananlar Bakın Nasıl Yorumlar Yaptı?

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Kullanan müşterilerimizden kullanım sonrası geri dönüşler aldık. Kullanıcılarımızın objektif yorumlarına okumak kullanım öncesi Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

İşte kullanım sonrası yapılan yorumlar:

@ekrememreege

Bankacı olduğum için temiz  ve beyaz dişlere sahip olmam gerekiyor.ayrıca sigara kullanıyorum doğal olarak da dişlerim tabi ki de çay sigara çay sigara yapa yapa sapsarı kesiliyor.müşterilerime de güven vermem gerekiyor sağlıklı bir görüntüyle.bu nedenle sarı dişlerimden kurtulmak için başladım ürününüze.gerçekten ilk kullanım itibariyle sonuç almaya başladım.dişlerim artık çok daha beyaz.Teşekkürler Luis Bien!

 

Sevinç Dönmez

Beyazlatması ve nefesi ferahlatması gerçekten çok iyi.Ama uygulama aşamasına pek ısınamadım.Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu içeriğindeki kömürden dolayı olsa gerek.Güzel şeylere ulaşılması her zaman biraz sıkıntılı oluyo ondan heralde.Uygulamaya katlanabilirseniz beyazlığa da kavuşursunuz bence.

 

Yaseminulgen

Uygun bir kampanyanız vesilesiyle almıştım denemek için.çok da fazla bi ümidim yoktu açıkçası benzer bir ürün kullanmıştım çünkü ama ilginç bir şekilde şu an bembeyaz dişlerim var.hayat sürprizlerle dolu.teşekkür ederim Luis Bienciğim!

Selma Bakan

Bir bayan olarak beyaz bir dişe sahip olmak çok önemli hele ki anneysen.sigara içiyorum maalesef ve sigaradan dolayı sapsarı dişlerim vardı.ayrıca nefesim de kötü kokuyordu.çocuklar anne sigarayı bırak diye baskı yapıyolardı.bu üründen sonra bembeyaz dişlerim oldu çocuklar sigarayı bıraktım sandı hatta.ben de onlar da bu yeni görünümden çok memnun.hem artık kokum da rahatsız etmiyor.

Bu formülü bulandan Allah razı olsun.

Ali İyihuylu

Gün içerisinde çok fazla çay tüketiyorum ve dolayısıyla da dişlerim çok çabuk sararıyor.ürününüz sayesinde artık daha beyaz dişlere sahibim.ah uygulanma aşaması da biraz daha güzel olsaydı.ne o kömür yemiş gibi oluyor insan yav.

 

Özlem Çelebi

Diş beyazlatma yöntemleri arayıp durdum, ürünü aldıktan sonra kullanırken ne ya bunun içinde kömür mü var şimdi dedim.ama daha sonrasında beyazlattığını görünce böyle kömüre can kurban diyorum.teşekkür ederim Luis Bien!

Nuray Sezer

Bence Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu mucizevi bi ürün.Sigaraya rağmen dişlerim bembeyaz insanlar sigara içmediğimi sanıyor.Çok güzel.bi uygulanma aşaması işte.eh o kadarı da olsun.

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Kullanıcı Deneyimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat